Adresa: Oznice 82, GPS: N 49°26.55518', E 17°54.61903'

Cesta k nám - DŮLEŽITÉ!

Pozor, z Oznické strany  k nám nevede cesta pro automobily! Můžete využít autobus a z konečné Oznice je to cca 2 km pěšky.

Jinak je nejlepší cesta automobilem z Valašského Meziříčí. Při první návštěvě si dáme sraz na benzínce Cafro v Poličné. Nespoléhejte se prosím na GPS, zavede vás jinam a pak je složité se v lese hledat.

Doporučuji typ vozu offroad, případně SUV. Známí sem sice klasiclým osobním automobilem dojedou, ale tuto variantu doporučuji zkušeným řidičům. Protože jsem řidič průměrný, používám Octávku, verzi čtyřkolku, a problém jsem kromě dvou ojedinělých sněhových kalamit neměla. V tomto případě počítejte s verzí, že pro vás dojedeme autem Chucka Norrise (tedy starým pickupem, který projede vše), svůj automobil můžete nechat na parkovišti před domem mé sestry v Poličné a po přeložení zavazadel vás k nám dovezeme.

Opravdu jsme na samotě, a pokud by k nám vedla krásná cesta, o tuto jedinečnou výhodu bychom přišli, proto s touto realitou počítejte! Je lepší být překvapen kvalitou cesty pozitivně, než naopak :-)

mail: pavla.bouckova@gmail.com
mobil: 602 250 151. Prosím posílejte nejlépe sms, občas je špatný signál a hovor se tím pádem stává nesrozumitelný.